Rezervovat
cs

Svatby

Svatby

Plánujete svatbu?
Svatba je jedním z nejdůležitějších životních kroků. Postaráme se o Vaše pohodlí a poskytneme gastronomický servis dle Vašich požadavků, abyste si tento výjimečný den mohli užít bez starostí. Zařizování nechte na nás, protože svatby nás baví!

SVATBA PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Proberte svoji představu perfektní svatby s naší svatební koordinátorkou. Projděte si hotelové prostory a nasajte atmosféru, možná právě tady uspořádáte svatební hostinu. Připravíme Vám nabídku menu pro svatební hostinu i večerní raut (využijte možnost objednání degustační ochutnávky). Vyberte si výzdobu a dekorací svatebních stolů dle aktuálních trendů. Nechte si doporučit profesionální služby našich partnerů se kterými spolupracujeme. Společně s nimi jsme schopni pro Vás zajistit kompletní svatební servis.

Prostory pro Vaši svatební hostinu v hotelu U Kata

Vnitřní prostory restaurace

Vnitřní prostory nabízejí volbu dvou zajímavých interiérů, kde může Vaše svatební hostina probíhat. Stylová středověká krčma s masivními stoly a lavicemi anebo modrý salonek s kazetovým stropem.

Možnosti stolového uspořádání:
Středověká krčma – 90m², 50 osob
Salonek – 60m², 34 osob

Venkovní terasa

Ideální místo pro Vaši svatbu v letních měsících skýtá venkovní terasa s možností grilování.

Možnosti stolového uspořádání:
Terasa – 100m², 50 osob

Konferenční sál

Moderní konferenční sál využívaný především pro firemní akce se během krátké chvilky změní v ideální prostor pro Vaší svatební hostinu.

Možnosti stolového uspořádání:
Konferenční sál – 120m², 80 oosb

Ostatní lokace

Pro naše klienty rádi zajistíme vše potřebné pro realizaci svatebního obřadu a hostiny i mimo náš hotel. Připravili jsme pro Vás nabídku atraktivních lokalit v Kutné Hoře a okolí, vhodných pro Váš Velký den.


Kontakt

Ivana Berková
+420 774 507 099
svatby@khhotels.cz

Pobytové balíčky

 • Velikonoční pobyt v Kutné Hoře
  Velikonoční pobyt v Kutné Hoře

  od 3 990Kč

 • Pivní relax
  Pivní relax

  od 2 290Kč

Další pobytové balíčky

Novinky

 • Velikonoční balíček
  Velikonoční balíček

  Letos jsme si pro Vás připravili speciální Velikonoční balíček na 4 noci. Přijeďte si tento prodloužený víkend zpříjemnit prohlídkou Kutné Hory. Dále pro Vás bude nachystána vířivka se sektem, masáž a tříchodová večeře. Neváhejte a  rezervujte :)

 • Vánoce, Vánoce přicházejí...
  Vánoce, Vánoce přicházejí...

  Přátelé, další rok je téměř za námi. Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám rodinnou pohodu o svátcích vánočních. Brzy opět na viděnou :)

 • Nový zimní pobytový balíček
  Nový zimní pobytový balíček

  Speciální  zimní pobyt  právě v prodeji. Čeká na Vás prohlídka Kutné hory, privátní wellness a horký nápoj s desertem na zahřátí.